Limuzyny do ślubu

Ważne wydarzenia w życiu wymagają specjalnej oprawy. My zapewniamy kompleksowe rozwiązania podczas tych najważniejszych dni.

Nasze limuzyny od lat subtelnie podkreślają rangę ceremonii ślubnych, a doświadczeni kierowcy służą radą w każdej sytuacji.

W tym dniu każdy element musi być wyjątkowy, dlatego oferujemy Państwu niezwykle ekskluzywne samochody do ślubu Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz na terenie całego woj. pomorskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo flagowe modele marki Mercedes:

- Mercedes E Class w213, pakiet AMG, kolor czarny,

- Mercedes S Class w221 Long, kolor czarny.

Auta są nie tylko eleganckie z zewnątrz, ale posiadają także piękne, klimatyzowane wnętrza, gwarantujące wygodę i najwyższy standard podróży.

Dowiedz się więcej

Świętuj z Nami swój dzień

Wykwalifikowany kierowca zadba o komfort i bezpieczeństwo podczas poszczególnych tras przejazdu.

W Prestige Line dobór kierowców jest bardzo szczegółowy i poddany wielu regułom. Kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją.

W naszej flocie znajdują się także, komfortowe mini vany oraz mini busy, Mercedes V Class/Vito oraz Mercedes Sprinter, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę wesela - transport dla Gości

Ważne jest nie tylko bezpieczeństwo, ale też miła przyjazna atmosfera. Wystarczy napisać do nas, podać termin uroczystości, czas na jaki potrzebujecie Państwo limuzynę, a my przygotujemy ofertę!

Dowiedz się więcej